Toplam 4 Blok 40 daireden oluşan projemiz 4.035 m2 alanda inşaat edilmektedir.

Golden Valley, 3 tip normal 3 tip ise dublex olmak üzere toplam 6 Tip yaşam alanı seçeneği ile karşınıza çıkmakta.

NORMAL DAİRELER

1. Tip - 3+1 188 m2 Brüt daire

2. Tip - 3+1 160 m2 Brüt daire

3. Tip - 2+1 124 m2 Brüt daire

DUBLEX DAİRELER

4. Tip - 3+1 215 m2 Dublex daire

5. Tip - 5+1 267 m2 Dublex daire

6. Tip - 5+1 345 m2 Dublex daire

 

ULAŞIM

Golden valley; Bursa'nın Mudanya ilçesi Altınkum mevkiinde eşsiz deniz manzarasına hakim, bol iyot ve oksijenin bulunduğu bir vadide inşaa edilmektedir.. Bursa merkeze her 5 daikada bir hareket eden otobüs ve minibüs seferleri ile 20 dakika da ulaşılmakta, oradan da metro aracılığı ile Bursa'nın her yerine ulaşım sağlanmaktadır. 

İDO deniz otobüslerine 3 dakikalık mesafede bulunan "Golden Valley" 75 dakikalık deniz yolcuğulu ile sizleri İstanbula yakın kılmaktadır. yani Golden Valley' deki yaşam alanınızdan dışarı adımınızı attığınız andan itibaren 78 dakika sonra istanbula ayak basabileceğiniz bir lokasyondadır. ister otomobil isterseniz bireysel olarak İDO aracılığı ile İstanbul' a ulaşım sağlayabilirsiniz.

BUDO deniz otobüslerine 10 dakika mesafesi ile de, İstanbula ulaşım için 2. alternatifi sizlere sunmakta. 

 

SOSYAL DONATILAR

Golden Valley, sosyal donatı olarak sizlere tüm imkanları barındırmaktadır. Açık Yüzme Havuzu - Açık Otopark - Kapalı Otopark - Fitness Center - Türk Hamamı - Sauna - Kamelya - Yeşil Alanlar - Çocuk Oyun Alanları - Güvenlik - Hizmetli Personel - Kamera sistemi gibi daha bir çok özelliği ile sizlere kaliteli yaşamın anahtarını sunmakta.

 

YAŞAM ALANI ÖZELLİKLERİ

Kaliteden ödün veremeyen, her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülerek inşaa ettiğimiz yaşam alanlarında, yerden ısıtma sistemi, kombi doğalgaz ile ısıtma tesisatı, klima tesisatı, ankastre gibi detaylar demirbaş olup, diğer ayrıntılar ise iç mimarlarımızın özel tasarımları ile üretilmektedir. Renk uyumu, sağlam malzeme, kaliteli işçilik özgün ve farklı tasarımlar ile yaşam alanlarının detaylarını sadece örnek dairemizde sizlere paylaşabilmekteyiz.